Аудит зовнішньоекономічних операцій: аудиторський звіт та висновок

МЕТА: закріплення теоретичних знань у галузі аудиту та набуття практичних навичок проведення аудиту фінансової звітності підприємства. Дослідження фактів, що відображені у фінансових звітах підприємства у результаті проведених експортно-імпортних операцій, оцінювання доказів, що підтверджують коректність заповнення даних фінансової звітності.
ЗАВДАННЯ:
Підприємство ТОВ «ЕЛЕКС» у відповідності до зовнішньоекономічного договору відвантажило товар польській фірмі. Підготувати аудиторський звіт (у якому показати адекватні результати діяльності підприємства у фінансовій звітності) та сформулювати аудиторський висновок щодо коректності відображення результатів експортно-імпортних операцій у фінансовій звітності підприємства.

Лабораторна робота №3
на тему “Аудит зовнішньоекономічних (експортно-імпортних) операцій”
Скачати:21.rar
пароль – 1111
Наш сайт не несе відповідальності за файли розміщені на інших сайтах. Ми не розміщуємо на нашому сайті файлів і не надаємо послуг, що дозволяють скачати файл безкоштовно, без смс і реєстрації та на високій швидкості.

Стаття 'Аудит зовнішньоекономічних операцій: аудиторський звіт та висновок' опублікована 03/01/2017, 21:34 в 'Бібліотека '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

+ 88 = 93