Як припинити прокрастинацію та нарешті розпочати власний бізнес

Прокрастинація – це явище, в якому губляться багато підприємницьких ідей. Однак, щоб стати успішним власником бізнесу, неважливо, які у вас виправдання. Ви можете виправдовуватись тим, що боїтеся зазнати невдачі або витрачаєте час на підготовку, але це не змінює того факту, що ви зайняті тижнями, місяцями чи, можливо, навіть роками, фактично не працюючи над своїм бізнесом.

Дуже прикро, що розумні люди з чудовими ідеями потрапляють у пастку руйнівних циклів прокрастинації. Але настав час припинити це страждання раз і назавжди. Ніяких завтрашніх днів і жодних виправдань. Візьміть на себе відповідальність, змініть своє мислення, вживайте послідовних дій і, нарешті, розпочніть власну справу.

Як заохочує Генрі Томпсон, менеджер з персоналу: «Ви повинні протистояти своїм страхам і перемогти їх, якщо ви справді прагнете успіху». Тому в сьогоднішньому дописі ми представляємо корисну інформацію, яка допоможе вам перестати зволікати і нарешті почати свій бізнес.

1. Змініть своє мислення.

Перше, що вам потрібно зробити, щоб нарешті припинити прокрастинацію, це змінити свої звички, спосіб життя, оточення та, найголовніше, своє мислення. Ви можете виявити, що змінити себе та своє мислення часто дуже важко через страх невдачі. Якщо ви не усунете його, це лише стримуватиме вас і обмежуватиме ваш потенціал. Ви повинні стати позитивними, оптимістичними та залишити всі страждання, які супроводжуються звичкою прокрастинації, до якої ви звикли.

Ви хочете внести зміни? Тоді почніть змінювати себе, а зокрема своє мислення. Кожен підприємець працював над своїм мисленням, перш ніж досягти великих висот, тому не намагайтеся пропустити цю частину, інакше ви нічого не досягнете.

Крім того, ви повинні розуміти, що для успіху будь-якого бізнесу потрібні знання та дії. Відповідно до вашої бізнес-ідеї, починайте збирати необхідні знання. Знайдіть людей, які вже досягли того, чого ви намагаєтеся досягти, і подивіться, що вони роблять і як вони діють щоб досягти такого успіху.

2. Подивіться на прокрастинацію – якою вона є насправді.

Визнайте справжнє значення прокрастинації та почніть бачити її такою, якою вона є насправді. Давайте подивимось і зрозуміємо, що визначає цю небажану поведінку.

Простіше кажучи, відкладати означає уникати виконання завдань, які необхідно виконати. Це явище зазвичай має місце переважно до останньої хвилини крайнього терміну. Воно охоплює багато аспектів нашого життя, наприклад, уникання прибирання будинку, відвідування стоматолога або, як у вашому випадку, уникання нарешті почати працювати над своїм бізнесом.

Абсолютно все в цьому світі має причину і наслідок – загальне правило, все, що відбувається, відбувається з певної причини. Тому давайте подивимося, що відбувається, коли ви зволікаєте. Ви постійно уникаєте і уникаєте виконання цього конкретного завдання. Чим ближче ви наближаєтеся, ви більше відчуваєте стрес, відчуваєте провину, сумніваєтеся в собі або починаєте відчувати депресію.

Отже, прокрастинація викликає лише негативні наслідки, які можуть навіть накопичуватися з часом і створювати хаос. Знову ж таки, прокрастинація означає прийняття неправильного вибору в сьогоденні, навіть якщо ви усвідомлюєте майбутні наслідки, які в більшості випадків є негативними та викликають стрес.

3. Створіть бізнес-план.

Почніть із основ – визначте мету свого бізнесу. Запитайте себе «чому»? Кому буде вигідний ваш бізнес? Це лише для того, щоб ви могли досягти фінансового багатства, чи це має на меті зробити внесок у щось інше? Як щодо вирішення серйозних проблем, з якими люди стикаються щодня? Як щодо задоволення незадоволених потреб? Коли ви визначите причину, ви можете почати думати про те, як ви збираєтеся створити все з нуля. Вирішіть, чи потрібна вам команда співробітників, чи ви можете зробити це самостійно. Зрозумійте, які типи ресурсів вам знадобляться, щоб ваш бізнес був стабільним і, зрештою, прибутковим. Потім ви повинні знайти способи позиціонувати свій бренд на ринку. Це частина вашого процесу брендингу, але зупиніться на мить і запитайте себе… «Чому клієнт вибрав би мій бренд замість бренду мого найбільшого конкурента?» Яку унікальну ціннісну пропозицію ви демонструєте та обіцяєте? Дізнайтеся, що робить ваш бренд кращим, і використовуйте цю інформацію протягом усього маркетингового процесу. Розробка бізнес-плану потребує часу, зусиль і енергії. Коли вам вдасться позбутися звички прокрастинації, ви нарешті зможете почати розробляти складну бізнес-стратегію, яка захопить і мотивуватиме вас діяти на послідовній основі.

4. Розробіть чіткі цілі та сплануйте звички навколо них.

Розробіть бізнес-ціль і розділіть її на невеликі частини. Оцініть і визначте пріоритет кожної з них і запишіть найважливіші маленькі кроки, які вам потрібно зробити, щоб досягти своєї вищої мети. Щоб усунути прокрастинацію та підвищити свою продуктивність, вам слід використовувати силу звичок. Розвивайте звички навколо своїх маленьких кроків до мети.

Наприклад, якби я хотів написати книгу, то однією з моїх «малих цілей» було б закінчити вступний розділ. Щоб це сталося, я вироблю щоденну звичку писати через 30 хвилин відразу після пробудження, саме в той час, коли є творче натхнення, а голова не забита щоденними проблемами.

5. Вимірюйте та оптимізуйте свій прогрес

Прийміть той факт, що ви не завжди будете приймати найкращі рішення, і багато з них призведуть до невдачі. Зрозумійте, що невдача – це лише зворотній зв’язок – вона допомагає вам зрозуміти, що ви зробили не так, щоб виправити свої майбутні дії. Коли ви змінюєте дії, ви змінюєте ефект.

Невдачі у сфері бізнесу — це найкращі уроки, які ви можете отримати. Завжди оцінюйте, куди ви вкладаєте час, зусилля, енергію та гроші. Якщо ви продовжуєте прокрастинувати весь день, уявіть, наскільки «успішним» ви будете і наскільки «стабільним» виглядає ваше майбутнє. Ви повинні постійно оцінювати та переоцінювати свою продуктивність. Це єдиний спосіб бути відповідальним за своє життя та свій бізнес.

Висновок

Усе, що вам залишилося зробити, це застосувати на практиці те, що ви навчилися та засвоїли. Під час цього процесу ви ніколи не повинні сумніватися в собі. У вас є сила зробити все, про що ви мріяли. Сьогодні той день, коли ти скажеш «ні» прокрастинації і позбудешся всіх виправдань, усіх «якщо», «не варто» і «завтра» зі свого життя. Отже, чого ви чекаєте? Ідіть і нарешті почніть свій бізнес прямо зараз.

Залишити відповідь