Складання конкурентного листа

Міжнародна торгівля є засобом, за допомогою якого країни можуть розвивати спеціалізацію, підвищувати продуктивність своїх ресурсів і в такий спосіб збільшувати загальний обсяг виробництва. Суверенні держави,як окремі особи і регіони,можуть вигравати за рахунок спеціалізації на окремих виробах, які вони можуть виготовляти з найбільшою відносною ефективністю, і обміну на товари, що вони не можуть виготовити ефективно або ж виробництво їх вимагає значних витрат.
Зовнішня торгівля – це найбільш розгорнута форма міжнародних економічних зв’язків і діяльність будь-якого підприємства, що планує і прагне вийти на світовий ринок, не можлива без здійснення зовнішньоекономічних операцій, укладання зовнішньоекономічних контрактів (ЗТК). Темою даної розрахунково-графічної роботи є укладання ЗТК,а саме підготовка та складання конкурентного листа,який являє собою
внутрішній документ підприємства, що містить комерційні і технічні відомості про товар із одержаних від фірм пропозицій, і служить для порівняння їх основних показників та визначення орієнтовного рівня експортної/імпортної ціни.
У розрахунково-графічній роботі я вибираю ті країни, з підприємствами яких в майбутньому ми могли б укласти контракт стосовно експорту паркету дубового (об’єкт майбутньої угоди) та зупинюсь на найоптимальнішому варіанті; визначу альтернативну операцію, метод здійснення ЗЕО, а також спосіб встановлення контактів з партнером; пророблю базисні та валютно-фінансові умови контракту та складу конкурентний лист для визначення експортної ціни паркету дубового для ВАТ «Деревообробник”

ЗМІСТ

1. Вступ…………………………………………………………………………….3
2. Коротка характеристика підприємства………………………………………4
3. Обгрунтування вибору ЗЕО для ринку конкретної країни………………..6
4. Визначення методу здійснення ЗЕО……………………………………………10
5. Способи встановлення контактів з іноземним партнером…………………….11
6. Проробка базисних та валютно-фінансових умов контракту…………………12
7. Аналіз та проробка конкурентних матеріалів………………………………….16
8. Висновки………………………………………………………………………….26
9. Список використаної літератури………………………………………………28

РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНА РОБОТА
з дисципліни «Технологія та аудит зовнішньоекономічних операцій» на тему:
«Підготування та складання конкурентного листа»

Скачати – файл тимчасово недоступний. Якщо він вам потрібний – подяка і написання коментарю може пришвидшити його перезалив.

Залишити відповідь