Планування собівартості продукції, призначеної на експорт

Мета роботи: вивчення ключових засад бюджетного планування на підприємстві шляхом формування калькуляції собівартості продукції та її ціни в умовах здійснення експортної діяльності.

Під час виконання даної лабораторної роботи було розглянуто на практиці ключові засади бюджетного планування на підприємстві шляхом формування калькуляції собівартості продукції та її ціни в умовах здійснення експортної діяльності.
В ході виконання лабораторної роботи було обчислено витрати на основні матеріали, основну і додаткову заробітну плату для основних робітників і відрахування на соціальне страхування, витрати на утримання та експлуатацію обладнання, загальнозаводські і поза виробничі витрати підприємства, а також обчислено цехову, виробничу і повну собівартість продукції; було заповнено матрицю витрат. Також для складання калькуляції було обчислено процентні показники і відповідно до них було обчислено вище згадані витрати на одну одиницю продукції.
На завершальному етапі було обраховано відпускну ціну, яка становить 595,0901 грн.; було обраховано митну вартість продукції, мито і митні збори, які відповідно становлять 702,2 грн., 49,154 грн., 1,4 грн.

Лабораторна робота № 1
З курсу: «Бюджетування зовнішньоекономічної діяльності організацій»
На тему: «Планування собівартості продукції, призначеної на експорт»

Скачати:8.rar
пароль – 1111
Наш сайт не несе відповідальності за файли розміщені на інших сайтах. Ми не розміщуємо на нашому сайті файлів і не надаємо послуг, що дозволяють скачати файл безкоштовно, без смс і реєстрації та на високій швидкості.

Стаття 'Планування собівартості продукції, призначеної на експорт' опублікована 22/12/2016, 01:40 в 'Бібліотека '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

+ 58 = 61