Payoneer в Україні: лідери з виведення грошей фрілансерів

У сьогоднішньому цифровому світі фрілансери, не залежно від сфери діяльності, місця проживання та віку, можуть запропонувати свої послуги кому завгодно. Для роботи з міжнародними платежами вони використовують Payoneer – ось чому ця компанія постійно стежить за трендами в цій області і володіє унікальною компетенцією для аналізу ринку. Їх звіт за другий квартал 2019 року, «Показники глобальної гігноміки», складено на підставі аналізу вибірки більш ніж 300 000 фрілансерів, постачальників послуг і професіоналів в сфері аутсорсинга, що входять в мережу Payoneer. Згідно цього звіту, Україна – це один з лідерів в сфері фрілансу. Чим це зумовлено і чому вам теж варто приєднатись до Пайонір?

Розвиток технічної освіти виводить Україну в лідери

У цьому дослідженні видно інсайти про географічні і демографічні тренди ринку і дається загальну картину стану фріланс-економіки в II кварталі 2019 року. І у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість українських професіоналів, зайнятих в сфері аутсорсингу, зросла на 30%. Цей тренд багато в чому пояснюється десятками ІТ фахівців, який випускаються з університетів щороку.

“ІТ-фахівці заробляють в 10-20 разів більше за середню українську зарплату – це досить приваблива перспектива для молодого покоління”, – зазначає Павло Обід, засновник і генеральний директор Sloboda Studio, посол бренду Payoneer в Україні. “Крім того, в українців багатий досвід роботи на західних онлайн-майданчиках, тому нам легко спілкуватися з представниками європейських і американських компаній. Нарешті, робочі години в Україні збігаються з європейськими, тому працювати з підрядниками звідси дуже зручно. ”

Вивід грошей з Paypal в Україні – альтернатива

Лідером в світі з виведення грошей для фрілансерів є система Paypal. Але станом на сьогодні, ця система досі не дозволяє жителям України отримувати платежі. Причина, як кажуть представники сервісу, в особливостях регулювання валютного обігу в нашій державі. І тому у нас на провідну роль виходить альтернативний спосіб роботи з іноземними замовниками – Payoneer.

Payoneer і вивід в банк

З Payoneer ви зможете виводити кошти з таких відомих бірж для заробітку, як Fiverr та Upwork, а також напряму виставляти рахунки своїм замовникам. Отримавши кошти, ви зможете їх перенаправити, наприклад, на свій рахунок в Приватбанку, Монобанку або іншому банку. Або отримати поштою карту Payoneer Mastercard і здійснювати покупки нею напряму.

Як зареєструватись

Реєстрація не викликає особливої складності, однак вам будуть потрібні паспортні дані, номер телефону та електронна пошта. Використовуйте свої справжні дані – не варто боятися податкової чи інших фінансових органів, адже головний офіс компанії знаходиться в США і щоб отримати звідти дані нашим правоохоронцям будуть потрібні вагомі підстави.

Чи обов’язково отримувати карту?

Ви можете не отримувати американської картки, а користуватись віртуальним рахунком як повноцінним.

Бонус 25$ на ваш рахунок

Даруємо вам приємний подарунок – якщо ви зареєструєтесь за цим посиланням,  то при досягненні на вашому балансі 100 доларів США, ви отримаєте бонус у розмірі 25 доларів США на ваш рахунок. Тому реєструйтесь вже сьогодні і приєднуйтесь до глобальної спільноти фрілансерів!

Залишити відповідь