Міжнародна статистика фінансів України та Уругваю

В даній лабораторній роботі було розраховано основні показники платіжного балансу України і Уругваю за 1998 – 2008 роки, представлено динаміку показників зовнішнього сектору економіки України і Уругваю, а саме рівень ВВП і рівень інфляції, Визначено номінальні та реальні валютні курси української гривні до уругвайського песо, було проведено їх порівняння прямим методом та через одну з резервних валют, а саме долар США.

Також в роботі побудовано трендову модель динаміки валютного обмінного курсу ( номінального), наведено графічну інтерпретацію зміни валютних номінальних та реальних валютних курсів, рівня інфляції, було розраховано прогнозне значення валютного курсу української гривні до уругвайського песо.

В таблиці 1 наведено для порівняння сальдо торгового балансу і балансу платежів за послуги в Україні та Уругваї за 1998 – 2008 роки.

Лабораторна робота з курсу «Міжнародна економічна статистика»
на тему:«Міжнародна статистика фінансів України та Уругваю»

Зміст

  1. Висновки. Зведений порівняльний аналіз __________________________3
  2. Розрахунок статистичних показників _____________________________ 6
  3. Побудова економетричних моделей ______________________________11
  4. Побудова графіків ____________________________________________ 12
  5. Список використаної літератури ________________________________ 13

 

Скачати: 1.rar
пароль – 1111

Наш сайт не несе відповідальності за файли розміщені на інших сайтах. Ми не розміщуємо на нашому сайті файлів і не надаємо послуг, що дозволяють скачати файл безкоштовно, без смс і реєстрації та на високій швидкості.

Стаття 'Міжнародна статистика фінансів України та Уругваю' опублікована 22/12/2016, 01:21 в 'Бібліотека '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

+ 85 = 91