Мінімальні індикативні ціни на алкоголь знову планують підняти

Нещодавно Мінекономрозвитку розробило проект Постанови Кабінету Міністрів, яка встановлює нові мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на алкогольні напої. Зокрема, роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби хочуть збільшити на 7,64-11,3%; віскі, ром та джин – на 3,5-4,6%; коньяк (бренді) – на 3,4-6,1%; вина з додаванням спирту, ігристе та вермути – на 1,7-1,8%.

-> Нові ціни на алкоголь вступають в дію 2.10.2018

Таким чином, ціна півлітрової пляшки горілки має становити 79,9 грн. У Міністерстві впевнені, що такі дії варто здійснити з метою захисту споживачів від контрафактної та сурогатної продукції та зменшення частки тіньової економіки. Проект документу доступний для обговорення на сайті Мінекономрозвитку.

Нагадаємо, що діючий на сьогодні розмір мінімальних цін запроваджено у листопаді 2016 року. За інформацією uceps.org.ua, запроваджені в листопаді з подібною мотивацією “індикативи”, не тільки не зменшили частку тіньової економіки, а й навіть привели до збільшення кількості контрафактної продукції на ринку та зменшення виробництва легального алкоголю.

Стаття 'Мінімальні індикативні ціни на алкоголь знову планують підняти' опублікована 16/05/2017, 20:17 в 'Новини '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code