Конвенція Організації Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів (скачати doc)

Конвенція
Організації Об’єднаних Націй
про договори міжнародної купівлі-продажу товарів
від 11 квітня 1980 року

Держави-учасниці цієї Конвенції беручи до уваги загальні цілі резолюцій, прийнятих шостою спеціальною сесією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, про встановлення нового міжнародного економічного порядку,вважаючи, що розвиток міжнародної торгівлі на основі рівності і взаємної вигоди є важливим елементом у справі сприяння розвиткові дружніх відносин між державами, вважаючи, що прийняття однакових норм, які регулюють договори міжнародної купівлі-продажу товарів та враховують різні суспільні, економічні й правові системи, сприятимуть усуненню правових бар’єрів у міжнародній торгівлі та розвиткові міжнародної торгівлі, домовилися про таке…

Скачати: 46.rar
пароль – 1111
Наш сайт не несе відповідальності за файли розміщені на інших сайтах. Ми не розміщуємо на нашому сайті файлів і не надаємо послуг, що дозволяють скачати файл безкоштовно, без смс і реєстрації та на високій швидкості.

Стаття 'Конвенція Організації Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів (скачати doc)' опублікована 21/05/2017, 23:49 в 'Бібліотека '. Залиште коментар!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

+ 72 = 82