Формування бюджету доходів та витрат підприємства в умовах здійснення імпортних операцій

Мета роботи: засвоєння студентами практичних аспектів управлінського обліку витрат на підприємстві шляхом розроблення планів-графіків, кошторисів та інших планових документів для структуризації усіх видів витрат та формування на їх основі бюджету доходів та витрат підприємства з метою виявлення його реального фінансового становища в умовах здійснення імпортних операцій.

В ході здійснення імпортних торгівельних операцій ТзОВ «Єврокар» очікує позитивний фінансовий результат їх діяльності. Чистий прибуток згідно із складеним бюджетом доходів і витрат ТзОВ «Єврокар» на березень 2009 р., грн. становитиме 1098407,054 грн.
В ході здійснення розрахунків мита, митних зборів, акцизних зборів та ПДВ було встановлено, що ціна автомобіля на внутрішньому ринку по відношенню до ціни товару зі складу чеського товаровиробника по умовам EXW виросте у 1,99 рази. На основі проведених вище розрахунків було встановлено що середня ціна автомобіля на ринку України повинна становити 257887,03 грн., або 23790,3 євро ( за курсом 1 євро = 10,84 грн.).
В роботі було обраховано розмір податкового відшкодування. Отже, оскільки різниця між ПДВ зобов’язання і ПДВ кредит за звітний період є позитивна, то вона сплачується у розмірі 202 213,012 грн. до державного бюджету.

Лабораторна робота № 3
З курсу: «Бюджетування зовнішньоекономічної діяльності організацій»
на тему:
« Формування бюджету доходів та
витрат підприємства в умовах здійснення імпортних операцій »

Скачати – файл тимчасово недоступний. Якщо він вам потрібний – подяка і написання коментарю може пришвидшити його перезалив.

Залишити відповідь